Rüyada Talih Görmek

Rüyada Talih Görmek sağlıklı hayata, güzel işler yapacağına, iyi şansa, temiz paraya, büyük makama geleceğine, problemlerden arınmış bir hayatı olacağına, manevi külfeti olan bir kimseden kurtulmaya, maddi zorluklardan iyi duruma geçmeye, refah dolu günlere, yakın zamanda alınacak iyi habere işaret eder. Olumsuz yorum olarak huzurunun bozulacağına, sıkıntıdan kurtulamamaya, istenmeyen bir problemle yüzyüze gelineceğine, huzurunun bozulacağına delalet eder.Kimi zaman da rüya alimleri : Bu rüya çektiği sıkıntıların meyvesini alarak umduğu az olan kazancının artacağına, ümitsizlikten sonra hayalini kurduğu iyiliğe, zorlukların ardından hak ettiği galibiyete, zahmetle istediği mala yorulmaktadır.

Rüyalar ile ilintili Net Noktalar

  • Uyandıktan beş dk. sonra gördüğümüz rüyanın yarısını hatırlamamaya başlarız.
  • İleri derecede psikolojik sorunları bulunan kimseler haricinde her birey rüya görebilir. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Belirli bir olay görülen rüya, ekseriyetle doğrudan o olayla ilgili olmayabilir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Rüyalarda en sık hissedilen olgulardan biri endişedir. Negatif duygular olumlu hislerden baskındır.
  • Ortalama bir gecede bir iki saat civarı rüya görülür.


  • Hayvanlar kullanılarak sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü karakterlerin yüzde 70`i hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50’dir.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha gerilimli hisler yaşarlar.
  • Araştırmalar insanların ortalama 1/4’ünün rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75`ininse `déjà vu` yaşadığını gösteriyor.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların daha kısa ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.


Rüyada Talih Görmek Yorumları

8 sayısını girin

Hiç Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapmak İstermisiniz

Benzer Rüya Tabirleri

Rüyada Talih Oyunları Görmek


Rüyada Talih Oyunları Görmek güvenli hissetmeye, kazancın temiz olmasına, kazanılan nimete, hoşsohbet insana, kolay elde edilen rızka, sevineceğine, üne ermeye, eli açık bir yöneticiye, istenilen bir...

Rüyada Talih Görmek


Rüyada Talih Görmek sağlıklı hayata, güzel işler yapacağına, iyi şansa, temiz paraya, büyük makama geleceğine, problemlerden arınmış bir hayatı olacağına, manevi külfeti olan bir kimseden kurtulmaya,...

Rüyada Talih Getirmek Getirdiğini Görmek


Rüyada Talih Getirmek Getirdiğini Görmek ulaşılan kuvvete, beceri sahibi bir kimseye, varlıklı bir yöneticiye, yetenek sahibi bir kişiye, kısa zamanda öğrenilecek müjdeli habere, maddi zorluklardan i...