Rüyada Yük Hayvanı Görmek

Admin - 2023

Rüyada Yük Hayvanı Görmek sağlıklı yaşamaya, maddi sıkıntılardan iyi duruma geçmeye, sakin yaşayacağına, sevecen kadına, sevenleriyle refah içinde geçecek ömre, faydalı uğraşlar gerçekleştireceğine, büyük kuvvete, zorluk çekmeden kazanılan mülke, kolay kazanılan ziynete, görgülü insana yorulur. Kimi zaman da kötü huylu bir yönetici eliyle zarar görmeye, sıkıntı verici bir sorunla karşılaşılacağına, sırların meydana çıkmasına, sevimsiz hale gelmeye yorulur. Kimi zaman da rüya alimleri şöyle derler: Bu rüya ümitsizlikten sonra ümit ettiği refaha, zahmetle birlikte ümit ettiği kazanca, zahmetle hak ettiği beceriye, verdiği uğraşların sonunda beklediği mutluluğa yorulur.

Rüyalar ile ilintili Özet Bilgiler

  • Görme engeli olmayan insanların 1/8’i rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin sadece yüzde 4.4`ü rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini renksiz televizyondan tam renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
  • Belirli herhangi bir olay içeren rüya, ekseriyetle doğrudan o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Rüyalarda en çok hissedilen olgulardan biri endişedir. Olumsuz duygular pozitif hislerden daha sık görülür.
  • Denek hayvanları ile sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Bilimsel araştırmalar insanların ortalama yüzde 25’inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4’ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.


Rüyalarınızı Paylaşın

Rüyalarınızı yorumlamamız için bize gönderin.
Yorumlar