Rüyada Uzun Saçlı Bebek Görmek

Admin - 2023

Rüyada Uzun Saçlı Bebek Görmek devlette mevkiye yükseleceğine, iyi işler yapacağına, getirili işler yapacağına, aşk hayatında feraha, iyi kısmete, şöhrete ulaşmaya, kazançlı işler yapacağına, zahmetsiz elde edilen servete, birikmiş ganimete, ferahlığa yorulmaktadır. Bir diğer yoruma göre de sırların açığa çıkmasına, sıkıntıya, iyi hali kaybetmeye, yalancı bir yabancıya yorulur. Bazı rüya tabircileri şöyle dediler ki: Bu rüya cefa ile birlikte istediği ganimete, sıkıntı sonrasında elde ettiği şana, sıkıntılarının sonunda kazandığı beceriye, mağlubiyetten sonra düşlediği haysiyete delalet eder.

Rüya Yorumu Alanında Bilinmesi Gerekenler

  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Rüya yorumcusunun hissiyatının güçlü olması gereklidir.
  • Rüyayı yorumlayan, kesinlikle yorumdan kişinin hangi derecede etki altında kalacağını hesaba katmalı, sinirsel sıkıntılara neden olacak değerlendirmelerden zorunlu kalmadıkça kaçınmalıdır.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka mezhepler, adetler, toplumsal ananeler vb. pek çok etken ile ilgili bilgi sahibi olmalıdır.
  • Rüya Yorumu yapan kişinin tüm eski yorumlar hakkında tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekir.


Rüyalarınızı Paylaşın

Rüyalarınızı yorumlamamız için bize gönderin.
Yorumlar