Rüyada Turuncu Gecelik Giymek Takmak Görmek

Admin - 2024

Rüyada Turuncu Gecelik Giymek (Takmak) eşiyle birlikte yaşamaya, verilen sözün tutulacağına, bir kaç gün içinde öğrenilecek hayırlı havadis öğrenmeye, işyerinde terfiye, verimli uğraşlar gerçekleştireceğine, kazançlı günlere, güvenli kalmaya, temiz mala, bir kaç hafta içinde öğrenilecek iyi değişimlere, planların gerçekleşeceğine işarettir. Hoşnutsuz yorum olarak da sıkıntıya, maddi kayba, ticari sorunlara, değer düşmesine işarettir. Daha olumlu bir pencereden bakan alimler derler ki: Bu rüya kaybettikten sonra hak edilen hayra, zorlukların sonrasında hak ettiği toplu kazanca, zahmetle birlikte kazandığı mutluluğa, zorlanarak hak ettiği daha iyi kazanca işarettir.

Rüya Yorumu Alanında Bilinmesi Gerekenler

  • Düşler kişinin iç dünyasının yansıması olduğu için kişiye şahsına ait fikir ve hislerini değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Rüya yorumları konusunda acele edilmemelidir.
  • Rüya yorumunun rehber olduğu kati suretle hatırlanmalı, işaretlere göre gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlak suretle sonuç olarak rüya görenin ne derecede etki altında kalacağını irdelemeli, ruhsal problemlere neden olacak yorumlardan olabildiğince uzak durmalıdır.
  • Rüya tabirleri kati suretle hayra yorulmalıdır.
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din alimleri tarafından ulaştırılmıştır ve günümüzde önemini devam ettirmektedir.


Rüyalarınızı Paylaşın

Rüyalarınızı yorumlamamız için bize gönderin.
Yorumlar