Rüyada Türkmen Çizmecisi Görmek

Admin - 2024

Rüyada Türkmen Çizmecisi Görmek temiz servete, rahatlığa, finansal külfeti olan bir kimseden uzaklaşmaya, hayırlı işler yapacağına, şöhrete ermeye, yüksek mevkiye ulaşacağına, rızkın kazançlı olmasına, mutluluğa, mutluluk dolu günlere, sağlıklı bir ömre işaret eder. Başka görüşlere göre de sıkıntılı hayata, fakirliğe, korkuya, sıkıntıya yorulmaktadır. Farklı düşünen rüya uzmanları şöyle derler: Bu rüya çektiği zorlukların meyvesini alarak kazandığı toplu mala, zorluklarla mücadele ederek kavuştuğu itibarlı mertebeye, yenilgiden sonra gözlediği varlığa, zorlukların ardından umduğu mevkiye delalettir.

Görülen Rüyalar ile İlgili Temel Noktalar

  • İleri derecede ruhsal sorunları bulunan insanlar dışında her birey rüya görür. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Beynimiz sıfırdan simalar oluşturamaz. Uykuda gördüğümüz yüzler hayatımızda gördüğümüz ancak kime ait olduğunu bilmediğimiz yüzlerdir. Her birimiz yaşantımız sırasında onbinlerce yüz gördüğümüzden, rüyalarımızda da limitsiz sima becerisine sahibiz.
  • Hayvanlar ile sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Zihnimiz vücudumuzun gerçekten duyduğu şeyleri rüyalarda karıştırabilir.
  • Araştırmalar rüya görenlerin ortalama 1/4’ünün rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4’ünün ise `déjà vu` yaşadığını gösteriyor.


Rüyalarınızı Paylaşın

Rüyalarınızı yorumlamamız için bize gönderin.
Yorumlar