Rüyada Sinek Öldürmek Görmek

Admin - 2023

Rüyada Sinek Öldürmek birikmiş ganimete, devlette makama yükseleceğine, ticari kazancı yüksek yatırım gerçekleştireceğine, getirili işler yapacağına, üne ermeye, varlıklı bir aile ferdine, sevince, temiz mala, paranın kazançlı olmasına, kazancın bereketli olmasına yorulur. Olumsuz anlamda fakirliğe, zorluğa düşmeye, düşmanlıktan emin olmaya, kötülükten emin olmaya delalettir. Geniş bir çerçeveden bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle tabir ederler: Bu rüya uğraşlarının sonunda gözlediği daha çok kazanca, zorlukları aşarak kazandığı şöhrete , yenilgiden sonra istediği zenginliğe, meşakkatle birlikte gözlediği paraya işarettir.

Düşler ile bağlantılı Yararlı Noktalar

  • Gözümüzü açtıktan 5 dk. sonra gördüklerimizin yüzde 50’sini hatırlamamaya başlarız.
  • Hastalık yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler resimli rüya göremez; lakin yakın aşamada koku ve duyguları tecrübe ederler.
  • Kör olmayan insanların 1/8’i rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların sadece yüzde 4.4`ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz filmden renkli görüntüye olan ilgiye bağlıyor.
  • Rüyalarda en sık hissedilen olgulardan biri tasadır. Olumsuz hisler pozitif duygulardan güçlüdür.
  • Bir çok hayvan üzerinde gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Zihnimiz bedenimizin gerçekten hissettiği şeyleri rüyalarımızla birleştirebilir.


Rüyalarınızı Paylaşın

Rüyalarınızı yorumlamamız için bize gönderin.
Yorumlar