Rüyada Sevdiği İle Telefon Görüşmesi Yapmak Görmek

Admin - 2023

Rüyada Sevdiği İle Telefon Görüşmesi Yapmak sıkıntı çekmeden elde edilen mülke, zorluk çekmeden kazanılan ziynete, paraya gelecek berekete, güvende yaşamaya, sözünü tutmaya, içten davranan kadına, finansal yükü olan kişiden kurtulmaya, şöhrete ulaşmaya, mutluluğa, mutluluk dolu günlere yorulmaktadır. Bir diğer yoruma göre de ferahının bozulacağına, zalim bir düşmana, huzurunun kaçacağına, sağlığın yitirileceğine delalettir. Farklı bir çerçeveden bakan çağdaş ulemalar : Bu rüya zorluklara göğüs gererek hak edilen ferahlığa, zorlukları aşarak elde ettiği az olan kazancının artacağına, kaybettikten sonra gözlediği saygınlığa, uzun süren çabaların sonunda hak ettiği mutluluğa yorulur.

Görülen Rüyalar ile ilintili Yararlı Bilgiler

  • Gözümüzü açtıktan on dk. sonra yüzde 90`ını hatırlamayız.
  • İleri derecede ruhsal sorunları olan kimseler dışında her birey rüya görür. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Beynimiz sıfırdan yüzler yaratamaz. Uykuda gördüğümüz yüzler yaşamımızda karşılaştığımız ancak hatırlamadığımız suratlardır. Hepimiz yaşamımız sırasında onbinlerce sima gördüğümüzden, rüyalarımızda da limitsiz görme yetisine sahibiz.
  • Uykuda en sık hissedilen olgulardan biri kaygıdır. Olumsuz duygular olumlu duygulardan daha sık görülür.
  • Denek hayvanları kullanılarak yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Beynimiz vücudumuzun o sırada hissettiği olguları rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.


Rüyalarınızı Paylaşın

Rüyalarınızı yorumlamamız için bize gönderin.
Yorumlar