Rüyada Sabahlık Görmek

Admin - 2024

Rüyada Sabahlık Görmek varlıklı bir tanıdığa, sevinmeye, imrenilen bir başarıya, mülke gelecek berekete, cömert bir tanıdığa, maddi sıkıntılardan sıyrılmaya, iyi sağlığını muhafaza etmeye, mala gelecek artışa, mutlu olmaya, sağlıklı hayata delalettir. Olumsuz yorum olarak fakirliğe, huzurunun bozulacağına, sorumluluktan ötürü mağdur olmaya, kederden sıyrılamamaya işaret eder. Daha olumlu bir pencereden bakan ulemalar şöyle tabir ederler: Bu rüya zorluklara göğüs gererek kavuştuğu ticari kazanca, zamanla özlediği toplu paraya, zahmetlerinin meyvesini alarak kazandığı nimete, ümitsizlikten sonra hayalini kurduğu nimete işaret eder.

Rüya Yorumları ile alakalı Temel Noktalar

  • Gözümüzü açtıktan beş dk. sonra rüyamızın yarısını hatırlamamaya başlarız.
  • Aşırı ruhsal sorunları olan kimseler dışında her birey rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Beynimiz sıfırdan suratlar yaratamaz. Rüyalarda gördüğümüz suratlar yaşantımızda karşılaştığımız ama hatırlamadığımız simalardır. Hepimiz yaşamımız sırasında onbinlerce yüz gördüğümüzden, uykumuzda da sınırsız sima yeteneğine sahibiz.
  • Görme engeli olmayan insanların yüzde 12`si rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bu değişimin nedenini siyah-beyaz filmden renkli elektronik cihazlara geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Belirli bir nesne barındıran rüya, genellikle doğrudan o nesneyle ilgili değildir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha negatif duygular yaşarlar.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.


Rüyalarınızı Paylaşın

Rüyalarınızı yorumlamamız için bize gönderin.
Yorumlar