Rüyada Oğlu İle Tartışmak Tartıştığını Görmek

Admin - 2024

Rüyada Oğlu İle Tartışmak Tartıştığını Görmek kısa sürede duyulacak iyi habere, ulaşılan güce, toplum yaşamında muvaffakiyete, yakında duyulacak sevindirici değişimlere, gönül ilişkilerinde başarıya, sorunlardan arınmış bir hayat süreceğine, getirili atılımlar gerçekleştireceğine, üne ermeye, işte mevkiye yükseleceğine, tatlı dilli kadına yorulur. Aynı zamanda yalancı kimseye, , üzüntüden kurtulamamaya, karışık bir problemle yüzleşileceğine işaret eder. Bazı durumlar için de rüya ilminde önde gelenler şöyle yorumlarlar ki: Bu rüya kaybettikten sonra elde ettiği toplu paraya, umudunu kestikten sonra kavuştuğu zenginliğe, zahmetle birlikte beklediği mala, uğraşarak umduğu nimete işaret eder.

Rüyalar ile İlgili Kısa Noktalar

  • Uyandıktan on dk. geçince %90’ını unutmuş oluruz.
  • Kaza yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler resimli rüya göremez; lakin yakın seviyede ses ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Çok fazla psikolojik sorunları olan kimseler dışında her birey rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Zihnimiz kendiliğinden yüzler yaratamaz. Uykuda görülen suratlar hayatımızda karşılaştığımız ancak anımsamadığımız yüzlerdir. Hepimiz hayatımız sırasında binlerce yüz gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz sima becerisine sahibiz.
  • Belirgin bir olay barındıran rüya, genellikle doğrudan o olayla ilgili olmayabilir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Kobay hayvanlar ile yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. hareket edemez.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık 1/4’ünün rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75`ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların daha kısa ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.


Rüyalarınızı Paylaşın

Rüyalarınızı yorumlamamız için bize gönderin.
Yorumlar