Rüyada Makyaj Görmek

Admin - 2023

Rüyada Makyaj Görmek Yapmak Sürmek ferahlamaya, tatlı dilli akrabaya, emniyetli olmaya, istenilen bir mutluluğa, ikili ilişkilerde tatmine, büyük makama geleceğine, ilişkisinin iyi gittiğine, aşk hayatının iyi olacağına, hünerli bir kişiye, imrenilen bir mutluluğa işarettir. Olumsuz yorum olarak korkulanın olmasına, iyi hali kaybetmeye, iş nedeniyle sıkıntıya, üzüntü verecek sorunla karşılaşılacağına yorulur. Bazı durumlar için de rüya ilminde önde gelenler şöyle tabir ederler: Bu rüya başarısızlıktan sonra kavuştuğu beceriye, başarısızlıktan sonra düşlediği hünere, cefa ile birlikte gözlediği refaha, çektiği zorlukların meyvesini alarak kavuştuğu hayra delalettir.

Rüyalar ile alakalı Temel Vurgular

  • Çok fazla ruhsal problemleri bulunan kimseler dışında her birey rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Zihnimiz hiç yoktan yüzler oluşturamaz. Uykuda gördüğümüz suratlar yaşamımızda gördüğümüz fakat hatırlamadığımız suratlardır. Hepimiz yaşantımız sırasında onbinlerce sima gördüğümüz için, uykumuzda da limitsiz sima yetisine sahibiz.
  • Belirli herhangi bir nesne içeren rüya, ekseriyetle doğrudan o nesneyle alakalı değildir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Rüyalarda sıklıkla yaşanılan duygulardan biri endişedir. Olumsuz duygular olumlu duygulardan daha sık görülür.
  • Kobay hayvanlar üzerinde gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Zihnimiz bedenimizin o sırada duyduğu olguları rüyalarda karıştırabilir.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü karakterlerin yüzde 70`i erkektir. Kadında bu oran eşittir.


Rüyalarınızı Paylaşın

Rüyalarınızı yorumlamamız için bize gönderin.
Yorumlar