Rüyada Lacivert Tavuk Görmek

Admin - 2024

Rüyada Lacivert Tavuk Görmek mutlu olmaya, karmaşadan uzak bir hayat süreceğine, getirili işler gerçekleştireceğine, mutluluğa, şöhrete ulaşmaya, sağlıklı yaşamaya, iyi bir birlikteliğe, mutlu olmaya, kazançlı atılımlar yapacağına, bir kaç gün içinde alınacak memnun edici havadis öğrenmeye yorulur. Hoşnutsuz yorum olarak da sıkıntıya, ticari sorunlara, maddi probleme, yorulmaktadır. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan çağdaş ulemalar : Bu rüya zorlukların ardından umduğu huzura, zorlukların sonrasında beklediği toplu mala, zahmet çekerek hayalini kurduğu berekete, mağlubiyetten sonra düşlediği zafere delalet eder.

Gördüğünüz Rüyalar ile ilintili Özet Noktalar

  • Kör olmayan kimselerin 1/8’i rüyalarını renksiz görür, 7/8’i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960`lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin sadece yüzde 4.4`ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz filmden tam renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
  • Belirli bir olay içeren rüya, ekseriyetle direkt olarak o olayla ilgili değildir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Uykuda sıklıkla hissedilen duygulardan biri kuşkudur. Olumsuz hisler olumlu hislerden güçlüdür.
  • Zihnimiz duyularımızın gerçekten hissettiği şeyleri rüyalarda karıştırabilir.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayan insanların az ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.


Rüyalarınızı Paylaşın

Rüyalarınızı yorumlamamız için bize gönderin.
Yorumlar