Rüyada Küçük Bebek Görmek

Admin - 2024

Rüyada Küçük Bebek Görmek uzun ömre, verimli işler ile meşgul olacağına, bonkör bir memura, dingin bir hayat süreceğine, büyük makama geleceğine, aşk hayatının iyi gittiğine, işte makama geleceğine, hayırlı işler yapacağına, işyerinde terfiye, finansal yükü olan bir kimseden kurtulmaya delalettir. Bir diğer yoruma göre de düşmanlığını saklayan insana, fenalık görmeye, zorluğa düşmeye, zalim bir kişiye işarettir. Farklı bir açıdan bakan rüya alimleri şöyle dediler ki: Bu rüya zorluklarla mücadele ederek hayalini kurduğu itibara, zorlukla birlikte ulaştığı paraya, çektiği zorlukların meyvesini alarak hayalini kurduğu zenginliğe, sıkıntıya düşerek ümit ettiği mülke işaret eder.

Rüyalar ile ilintili Net Vurgular

  • Çok fazla ruhsal problemleri olan insanlar haricinde her birey rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Kör olmayan kimselerin 1/8’i rüyalarını renksiz görür, 7/8’i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960`lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki insanların yalnız yüzde 4.4`ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz filmden tam renkli görüntüye geçmemize bağlıyor.
  • Ortalama olarak bir uyku süresinde bir iki saat civarı süreyle rüya görülür.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. oynatılamaz.
  • Zihnimiz bedenimizin gerçekten hissettiği şeyleri rüyalarda birleştirebilir.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha gerilimli hisler tecrübe ederler.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayan insanların kısa ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.


Rüyalarınızı Paylaşın

Rüyalarınızı yorumlamamız için bize gönderin.
Yorumlar