Rüyada Kıyafet Satın Almak Aldığını Görmek

Admin - 2023

Rüyada Kıyafet Satın Almak Aldığını Görmek işyerinde terfiye, mutlu olmaya, mala gelecek artışa, yetenekli bir insana, görgülü tanıdığa, dostlarla muhabbete, düşkünlükten feraha çıkmaya, ferahlamaya, arkadaşlarıyla gülmeye, istenilen güce yorulur. Başka görüşlere göre de cahil bir tanıdığa, düşmanlığını gizleyen yabancıya, karışık bir sorunla yüzleşileceğine, değer kaybetmeye delalet eder. Farklı bir çerçeveden bakan tabirciler derler ki: Bu rüya cefa çektikten sonra hak ettiği onura, sıkıntıya düşerek kavuştuğu zenginliğe, ümitsizlikten sonra umduğu paraya, zahmetle birlikte kazandığı az olan kazancının artacağına yorulur.

Görülen Rüyalar ile alakalı Kısa Noktalar

  • Zihnimiz sıfırdan yüzler ortaya çıkaramaz. Rüyalarda gördüğümüz simalar yaşamımızda yüz yüze geldiğimiz ama hatırlamadığımız suratlardır. Hepimiz hayatımız sırasında çok sayıda sima gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz yüz yeteneğine sahibiz.
  • Belirgin bir nesne barındıran rüya, genellikle doğrudan o nesneyle alakalı değildir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Hayvanlar üzerinde yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların yüzde 70`i erkektir. Kadınlarda bu oran yüzde 50’dir.
  • Erkekler rüyalarında daha agresif hisler yaşarlar.
  • Araştırmalar insanların ortalama 1/4’ünün rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75`ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların kısa ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.


Rüyalarınızı Paylaşın

Rüyalarınızı yorumlamamız için bize gönderin.
Yorumlar