Rüyada Kırmızı Tuvalet Elbise Görmek

Admin - 2024

Rüyada Kırmızı Tuvalet (Elbise) Görmek Giymek işte mevkiye ulaşacağına, görgülü kadına, maddi zorluklardan iyi duruma geçmeye, isteklerin hayata geçeceğine, mülke gelecek fazlalığa, büyük güce, şöhrete ermeye, uzun ömre, emniyette kalmaya, faydalı işler yapacağına yorulur. Aynı zamanda sırların meydana çıkmasına, rahatının bozulacağına, kötülük görmeye, sıkıntıya işaret eder. Bazı durumlar için de rüya yorumcuları şöyle dediler: Bu rüya çektiği zorlukların sonunda ümit ettiği saygınlığa, sıkıntılarının sonunda umduğu varlığa, zorlukların sonrasında hak edilen haysiyete, ümitsizlikten sonra hak edilen temiz kazanca delalet eder.

Rüyalar ile alakalı Temel Bilgiler

  • Uyandıktan on dk. sonra %90’ını unutmuş oluruz.
  • Çok fazla ruhsal problemleri bulunan kimseler dışında her birey rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Gözleri gören insanların yüzde 12`si rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8’i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişikliğin nedenini siyah-beyaz sinemadan tam renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı insanların yüzde 70`i hemcinsleridir. Kadında bu oran eşittir.
  • Erkekler rüyalarında daha kavgacı duygular tecrübe ederler.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların daha kısa ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.


Rüyalarınızı Paylaşın

Rüyalarınızı yorumlamamız için bize gönderin.
Yorumlar