Rüyada Kar Yapmak Yağdığını Görmek

Admin - 2024

Rüyada Kar Yapmak Yağdığını Görmek verimli işler gerçekleştireceğine, duygusal hayatın iyi olacağına, işyerinde terfiye, maddi külfeti olan kimseden uzaklaşmaya, emniyetli olmaya, sevince, sağlıklı hayata, üne ermeye, sevince, yüksek kısmete delalettir. Olumsuz anlamda sorumluluktan ötürü mağdur olmaya, ticari zarara, sıkıntıya, içinden çıkılması zor bir sıkıntıyla yüzyüze gelineceğine işaret eder. Kimi zaman da ulemalar şöyle tabir ederler ki: Bu rüya umudunu kestikten sonra kavuştuğu hayra, uzun süren çabaların sonunda kavuştuğu mülke, zorluklara göğüs gererek beklediği servete, yardım alarak hayalini kurduğu hayra işaret eder.

Görülen Rüyalar ile alakalı Özet Bilgiler

  • Doğduktan sonra gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler görsel rüya göremez; lakin aynı aşamada dokunma ve maneviyatı hisseder.
  • Aşırı psikolojik sorunları olan insanlar dışında her birey rüya görebilir. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Belirli herhangi bir nesne barındıran rüya, ekseriyetle doğrudan o nesneyle ilgili olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Rüyalarda en sık hissedilen olgulardan biri endişedir. Negatif duygular olumlu hislerden güçlüdür.
  • Ortalama olarak gecede birkaç saat süreyle rüya görülür.
  • Erkekler rüyalarında daha gerilimli hisler yaşarlar.


Rüyalarınızı Paylaşın

Rüyalarınızı yorumlamamız için bize gönderin.
Yorumlar