Rüyada Hızlı Seri Yürümek Yürüdüğünü Görmek

Admin - 2024

Rüyada Hızlı (Seri) Yürümek Yürüdüğünü Görmek kazanılan servete, faydalı uğraşlar ile meşgul olacağına, anlayışlı adama, güler yüzlü yabancıya, yakın zamanda duyulacak hayırlı haber almaya, birikmiş paraya, arzuların gerçekleşeceğine, kazanılan mala, getirili yatırım gerçekleştireceğine, mutlu olmaya yorulmaktadır. Bunlarla birlikte düşmanlıktan emin olmaya, kötü huylu bir kimse eliyle zarar görmeye, maddi zorluğa, iyi hali kaybetmeye işarettir. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan ulemalar dediler ki: Bu rüya hatalarının ardından umduğu toplu kazanca, umudunu kestikten sonra ümit ettiği şerefe, çektiği zorlukların sonunda hayalini kurduğu toplu paraya, cefa çekerek hak edilen hayra delalet eder.

Rüya Yorumları Hakkında Önemli Noktalar

  • Tahminen bir insan hayatının ortalama 3te 1ini, farklı bir deyişle ortalama 75 yıllık bir ömrün 25 yılını uyuyarak tüketir.
  • Rüya Yorumu konusunda gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından farklı açıklamalar getirilmiştir.
  • Rüyalar tabirleri yapılırken acele edilmemelidir.
  • Rüya tabirleri mutlaka hayra yorulmalıdır.
  • Rüya tabiri yapılırken mutlaka, rüya görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını irdelemeli ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.


Rüyalarınızı Paylaşın

Rüyalarınızı yorumlamamız için bize gönderin.
Yorumlar