Rüyada Guru Olmak Olduğunu Görmek

Admin - 2023

Rüyada Guru Olmak Olduğunu Görmek birikmiş servete, manevi külfeti olan insandan kurtulmaya, sağlıklı yaşamaya, yüksek şansa, becerikli bir kimseye, yüksek ticari kazançlara, imrenilen bir geleceğe, iyi bir ilişkiye, bol kazanca, faydalı işler yapacağına yorulur. Olumsuz yorum olarak sefalete, maddi probleme, korkulanın başına gelmesine, mutsuzluktan kurtulamamaya delalet eder. Farklı bir açıdan yaklaşan alimler : Bu rüya zahmetle birlikte ümit ettiği feraha, uğraşarak kazandığı başarıya, çektiği zorlukların meyvesini alarak hayalini kurduğu ticari kazanca, zorluklarla mücadele ederek istediği güce yorulur.

Rüyalar ile ilintili Kısa Vurgular

  • Uyandıktan beş dakika sonra gördüklerimizin yarısını hatırlamamaya başlarız.
  • Kaza yüzünden görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler resimli rüya göremez; lakin aynı seviyede dokunma ve duyguları tecrübe ederler.
  • İleri derecede psikolojik sorunları bulunan insanlar dışında herkes rüya görür. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Zihnimiz hiç yoktan simalar yaratamaz. Rüyalarda gördüğümüz yüzler yaşamımızda yüz yüze geldiğimiz ancak kime ait olduğunu bilmediğimiz suratlardır. Her birimiz hayatımız sırasında binlerce surat gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız sima becerisine sahibiz.
  • Görme engeli olmayan kimselerin yüzde 12`si rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. Eski bir araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde 25 yaşın altındaki insanların sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bu değişimin nedenini renksiz sinemadan tam renkli görüntüye geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Zihnimiz bedenimizin o sırada duyduğu olguları rüyalarda birleştirebilir.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran yüzde 50’dir.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha gerilimli hisler yaşarlar.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin ortalama yüzde 25’inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75`ininse `déjà vu` yaşadığını gösteriyor.


Rüyalarınızı Paylaşın

Rüyalarınızı yorumlamamız için bize gönderin.
Yorumlar