Rüyada Galatasaray Maçını İzlemek İzlediğini Görmek

Admin - 2023

Rüyada Galatasaray Maçını İzlemek İzlediğini Görmek güzel işler yapacağına, imrenilen bir başarıya, huzurlu bir hayat sürdüreceğine, problemlerden uzak bir hayat süreceğine, sevdikleriyle eğlenmeye, kazancın verimli olmasına, mutluluğa, şöhrete ermeye, emniyetli hissetmeye, getirisi yüksek uğraşlar ile meşgul olacağına yorulmaktadır. Bir diğer yoruma göre de ticari kayba, sevimsiz bir hale gelmeye, korkuya, kötü niyetli bir kimse eliyle zarar görmeye delalettir. Geniş bir çerçeveden bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle derler ki: Bu rüya uzun bir bekleyişin sonunda hak ettiği rahatlığa, zorlanarak istediği zenginliğe, kaybettikten sonra düşlediği nimete, zorlanarak özlediği müjdeye yorulur.

Rüya Tabiri Hakkında Önemli Noktalar

  • Ortalama bir kişinin ömrünün tahmini üçte birini, diğer bir tabirle tahminen 75 yıllık bir yaşamın 25 yılını uyuyarak tüketir.
  • Rüya Tabiri uykuda kişinin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının yansıması olduğu için insana kendi fikir ve duygularını değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Rüya tabirinin mesaj verici olduğu kati suretle göz önüne alınmalı, mesajlara bakılarak gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Rüyalar tabirleri yapılırken mutlaka, rüyayı görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının göz önünde bulundurmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.


Rüyalarınızı Paylaşın

Rüyalarınızı yorumlamamız için bize gönderin.
Yorumlar