Rüyada Ex Sevgili İle Evlenmek Evlendiğini Görmek

Admin - 2023

Rüyada Ex Sevgili İle Evlenmek Evlendiğini Görmek eli açık bir kadına, temiz nimete, ferahlığa, yüksek mertebeye çıkacağına, devlette mertebeye çıkacağına, sevdikleriyle birlikte gülmeye, birikmiş ganimete, sağlığa, şöhrete kavuşmaya, güzel işler yapacağına yorulur. Kimi zaman da iş nedeniyle sıkıntıya, düşmanından emin olmaya, zulüm görmeye, sevimsiz hale gelmeye işaret eder. Bazı tabirciler şöyle derler: Bu rüya çektiği sıkıntıların meyvesini alarak kavuştuğu rahatlığa, sıkıntıyla beklediği az olan kazancının artacağına, zorluklara göğüs gererek ümit ettiği mutluluğa, zorlukların sonrasında gözlediği daha iyi kazanca delalet eder.

Gördüğünüz Rüyalar ile bağlantılı Kısa Vurgular

  • Zihnimiz sıfırdan yüzler oluşturamaz. Rüyalarda gördüğümüz yüzler yaşamımızda yüz yüze geldiğimiz fakat hatırlamadığımız suratlardır. Hepimiz ömrümüz boyunca binlerce yüz gördüğümüz için, rüyalarımızda da sınırsız görme yetisine sahibiz.
  • Belirli bir olay barındıran rüya, genellikle direkt olarak o olayla ilgili olmayabilir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Bir çok hayvan ile sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • REM, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.


Rüyalarınızı Paylaşın

Rüyalarınızı yorumlamamız için bize gönderin.
Yorumlar