Rüyada Erzincan İlinde Oturmak Oturduğunu Görmek

Admin - 2023

Rüyada Erzincan İlinde Oturmak Oturduğunu Görmek ticari getirisi yüksek yatırım gerçekleştireceğine, düşkünlükten feraha çıkmaya, eşiyle mutlu olmaya, üne kavuşmaya, yararlı işler gerçekleştireceğine, yakın zamanda öğrenilecek iyi haber duymaya, zengin bir insana, emniyetli olmaya, maddi sıkıntılardan iyi duruma geçmeye, zengin bir aile ferdine yorulmaktadır. Başka görüşlere göre de kederden sıyrılamamaya, kötü bir olayla yüzleşileceğine, değer kaybetmeye, korkuya yorulur. Kimi zaman da rüya yorumcuları : Bu rüya umudunu yitirdikten sonra düşlediği iyi bir geleceğe, sıkıntıya düşerek hasret duyduğu büyük güce, zahmetle hak edilen şerefe, sıkıntıları aşarak elde ettiği itibara işarettir.

Rüya Tabirleri ile ilintili Öz Bilgiler

  • Uyandıktan beş dakika sonra rüyamızın yüzde 50’sini unuturuz.
  • Beynimiz sıfırdan yüzler yaratamaz. Rüyalarda karşılaşılan simalar hayatımızda gördüğümüz fakat hatırlamadığımız simalardır. Hepimiz ömrümüz boyunca onbinlerce surat gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız sima becerisine sahibiz.
  • Görme engeli olmayan insanların yüzde 12`si rüyalarını renksiz görür, 7/8’i ise renkli görürler. Eski bir araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960`lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde 25 yaşın altındaki insanların yalnız yüzde 4.4`ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz filmden tam renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Uykuda sıklıkla yaşanılan duygulardan biri kaygıdır. Negatif hisler olumlu hislerden baskındır.
  • Yaklaşık olarak bir gecede birkaç saat süreyle rüya görülür.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼’ünü kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. oynatılamaz.
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin ortalama yüzde 25’inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4’ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayanların daha kısa ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.


Rüyalarınızı Paylaşın

Rüyalarınızı yorumlamamız için bize gönderin.
Yorumlar