Rüyada Canlı Çiçek Görmek

Admin - 2024

Rüyada Canlı Çiçek Görmek problemlerden arınmış bir hayat sürdüreceğine, manevi külfeti olan kişiden uzaklaşmaya, kısa sürede duyulacak müjdeli havadise, sevince, manevi yükü olan bir kimseden uzaklaşmaya, uzun ömre, kazanılan nimete, güvenli kalmaya, sevinmeye, paraya gelecek fazlalığa yorulur. Olumsuz yorum olarak kötü huylu bir yönetici tarafından zarar görmeye, değer yitirmeye, sorumluluktan dolayı rahatsız olmaya, düşmanlığını gizleyen yabancıya işarettir. Bazı durumlarda da rüya tabircileri şöyle derler: Bu rüya sıkıntıları aşarak hayalini kurduğu ticari kazanca, sıkıntıları aşarak gözlediği huzura, zahmetle düşlediği zafere, çektiği zorlukların sonunda hayalini kurduğu hünere işarettir.

Rüyalar ile İlgili Özet Noktalar

  • Rahatsızlık yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; fakat yakın aşamada koku ve duyguları tecrübe ederler.
  • Beynimiz hiç yoktan yüzler ortaya çıkaramaz. Uykuda karşılaşılan suratlar yaşamımızda gördüğümüz ancak kime ait olduğunu bilmediğimiz simalardır. Her birimiz yaşantımız sırasında onbinlerce sima gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz yüz becerisine sahibiz.
  • Belirli bir nesne içeren rüya, ekseriyetle direkt olarak o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Yaklaşık bir gecede iki saate yakın rüya görürüz.
  • Beynimiz duyularımızın o sırada hissettiği şeyleri rüyalarda birleştirebilir.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı insanların yüzde 70`i hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların kısa ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.


Rüyalarınızı Paylaşın

Rüyalarınızı yorumlamamız için bize gönderin.
Yorumlar