Rüyada Bordo Çiçek Vermek Görmek

Admin - 2023

Rüyada Bordo Çiçek Vermek mutlu olmaya, sosyal yaşamda huzura, hayallerin hayata geçeceğine, içten davranan kadına, iyi şansa, iyi günlere, istenilen bir ilişkiye, hayali kurulan bir başarıya, iyi kısmete, içten davranan adama delalet eder. Olumsuz yorum olarak korkulanın gerçekleşmesine, zarar görmeye, kötü niyetli bir amir eliyle zarar görmeye, sıkıntıya yorulmaktadır. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya uzmanları şöyle tabir ederler ki: Bu rüya cefa çektikten sonra hak edilen daha iyi kazanca, zorlukları aşarak kazandığı hayra, sıkıntılarının sonunda umduğu rahata, hatalarının ardından ümit ettiği galibiyete yorulmaktadır.

Rüya Tabiri Alanında İpuçları

  • Rüya Tabiri alanında gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından farklı açıklamalar yapılmıştır.
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din alimleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve hala önemini devam ettirmektedir.
  • Rüya Yorumu yapan şahsın bütün geçmiş tabirler konusunda tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Rüya yorumcusunun kesinlikle rüyalarda görülmüş olanın anlamını bilmesi icap eder.


Rüyalarınızı Paylaşın

Rüyalarınızı yorumlamamız için bize gönderin.
Yorumlar