Rüyada Balık Yakalamak Yakaladığını Görmek

Admin - 2024

Rüyada Balık Yakalamak Yakaladığını Görmek tez zamanda öğrenilecek iyi haber almaya, yüksek gelire, zenginliğe, memuriyette makama çıkacağına, birikmiş mala, sevince, şöhrete kavuşmaya, şöhrete ermeye, dünyalığa gelecek fazlalığa, üne kavuşmaya yorulur. Bir diğer yoruma göre de düşmanlık görmeye, fenalık görmeye, mutsuzluktan sıyrılamamaya, işarettir. Bir takım tabirciler şöyle yorumlarlar: Bu rüya zahmet çekerek özlediği temiz kazanca, zorluklarla mücadele ederek hayalini kurduğu iyiliğe, zorluklarla mücadele ederek hak edilen şerefe, sıkıntıları aşarak hak ettiği toplu kazanca yorulmaktadır.

Rüya Yorumu ile Alakalı Önemli Noktalar

  • Ortalama bir insanın ömrünün tahmini 3te 1ini, farklı bir deyişle ortalama yetmişbeş yıllık bir yaşamın 25 senesini uyuyarak tüketir.
  • Rüya Tabirleri uyurken kişinin bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğundan kişiye şahsına ait fikir ve duygularını değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Rüyaların mesaj verici nitelikte olduğu mutlaka hatırlanmalı, emarelere göre gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Rüya yorumlayan, mutlak suretle yorumdan rüyayı görenin nasıl etki altında kalacağını göz önünde bulundurmalı, sinirsel problemlere sebep olacak tabirlerden zorunlu kalmadıkça uzak durmalıdır.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka dinler, örfler, kültürler gibi bir çok faktör ile ilgili tecrübe sahibi olmalıdır.


Rüyalarınızı Paylaşın

Rüyalarınızı yorumlamamız için bize gönderin.
Yorumlar