Rüyada Artvin Şehrinde Yaşamak Yaşadığını Görmek

Admin - 2023

Rüyada Artvin Şehrinde Yaşamak Yaşadığını Görmek akrabalarla iyi geçinmeye, bol kazanca, hayallerin gerçekleşeceğine, temiz mala, sevecen insana, kolay kazanılan ziynete, iyi işler yapacağına, yüksek şansa, dostlarla iyi geçinmeye, ikili ilişkilerde tatmine işaret eder. Bunlarla birlikte huzurunun bozulacağına, sıkıntıdan sıyrılamamaya, huzurunun bozulacağına, korkuya delalettir. Bazı rüya tabircileri : Bu rüya yardım alarak umduğu şerefe, zorlukla hak edilen iyi bir geleceğe, uğraş vererek hak edilen feraha, yenilgiden sonra hasret duyduğu toplu mala işaret eder.

Düşler ile bağlantılı Kısa Noktalar

  • Gözümüzü açtıktan 5 dakika sonra gördüğümüz rüyanın yüzde 50’sini hatırlamamaya başlarız.
  • Beynimiz kendiliğinden simalar yaratamaz. Rüyalarda görülen simalar yaşamımızda karşılaştığımız ama kime ait olduğunu bilmediğimiz suratlardır. Her birimiz ömrümüz sırasında binlerce yüz gördüğümüz için, uykumuzda da limitsiz görme yeteneğine sahibiz.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yaklaşık ¼’ünü kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Beynimiz duyularımızın gerçekten hissettiği olguları rüyalarda karıştırabilir.
  • Yapılan araştırmalar insanların ortalama %25’inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75`ininse `déjà vu` yaşadığını gösteriyor.


Rüyalarınızı Paylaşın

Rüyalarınızı yorumlamamız için bize gönderin.
Yorumlar