Rüyada Altını Islatmak Görmek

Admin - 2024

Rüyada Altını Islatmak temiz servete, hayali kurulan bir başarıya, güvende olmaya, maddi zorluklardan feraha çıkmaya, karlı yatırımlar gerçekleştireceğine, becerikli bir insana, duygusal yükü olan kişiden uzaklaşmaya, beklentilerin yerine geleceğine, istenilen güce, iyi kısmete delalet eder. Olumsuz anlamda korkulanın başına gelmesine, kedere düşmeye, üzüntüden kurtulamamaya, sevimsiz vaziyete gelmeye işaret eder. Farklı düşünen alimler : Bu rüya zahmet çekerek kazandığı zafere, sıkıntı çekerek istediği güce, uzun bir bekleyişin sonunda ulaştığı refaha, umudunu yitirdikten sonra kavuştuğu başarıya işarettir.

Düşler ile İlgili Özet Noktalar

  • İleri derecede psikolojik problemleri bulunan kimseler haricinde her birey rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Beynimiz kendiliğinden simalar oluşturamaz. Rüyalarda karşılaşılan simalar yaşantımızda karşılaştığımız ama hatırlamadığımız simalardır. Her birimiz ömrümüz boyunca onbinlerce sima gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız sima yeteneğine sahibiz.
  • Belirgin herhangi bir olay görülen rüya, genellikle doğrudan o olayla ilgili olmayabilir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Rüyalarda sıklıkla hissedilen olgulardan biri endişedir. Olumsuz hisler pozitif hislerden baskındır.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yüzde 20-25`ini kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. oynatılamaz.
  • Zihnimiz vücudumuzun o sırada duyduğu şeyleri rüyalarda karıştırabilir.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü karakterlerin büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran eşittir.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların kısa ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.


Rüyalarınızı Paylaşın

Rüyalarınızı yorumlamamız için bize gönderin.
Yorumlar